Вівторок, 16 Липня, 2024

Знайти му**ка

Про баню, Сулу і неповагу до людей

Анатолій Миколайович Власенко – відома на теренах Лохвиччини людина. В межах району – підприємець, меценат, добродій, багаторічний (майже вічний) депутат від Батьківщини.

Світлини в мережі нагадують про бурхливу діяльність місцевого політика.

Там «за сприяння організував», бо без «сприяння» ну ніяк:

Там  «привітав земляків», бо якби не привітав ніхто б і не знав, кому дякувати:

Там партійне начальство «супроводив»:

Одним словом, діяч. Неабиякий.

І здавалося б, можна було б таким і запам’ятатися людям.

Та злі люди. Вони такі злі.

То пліткують, що який би бюджетний об’єкт на Лохвиччині не з’явився на обрії, Власенко точно переможе. А де б не робила бригада Власенка, «щонайменше з половини вкрадуть».

Та не вірю я цим пліткарям, досить поглянути на ці світлини Анатолія Миколайовича в мережі – так і проситься Ющенкове: «ці руки нічого не крали». Бо інакше якби так довго людині вдавалося б триматися в лохвицьких політиках? Злі люди, одним словом.

То ті ж такі злі люди почали воду мутити. В буквальному сенсі. Вигадки всілякі вигадувати.

Що мовляв Власенко спорудив собі пам’ятник за життя. Та такий, що довіку кожний, хто його побачить не міг стриматися від питання: «Ну який му**к  це зробив?». Те, що Власенко – мужик, не посперечаєшся. Але посудіть самі. Ну чи міг цей мужик,  який все життя «за все хороше» і завжди був прикладом порядності, доброчесності, та ще й знаний будівельник в районі, взяти раптом і власними руками спорудити отаке одоробло? Та ще й де? На самісінькій Сулі!

Звісно ж ні, неможливо в таке повірити.

От не вірю, я, щоб Анатолій Миколайович до такого додумався.

Ну не невіглас же він, щоб не знати про існування Водного кодексу України, Земельного кодексу, Кримінального Кодексу?

Чи букви забув і не зміг прочитати, що існує пряма заборона будувати будь-що в прибережній захисній смузі уздовж урізу води на відстані для середніх річок, (а Сула належить до середніх річок)  – 50 метрів. Точно не невіглас, і читати не розучився.

Тому ну не можу повірити, що отак, з доброго дива, і читати вміючи, та ще й  будучи цілим депутатом з чималеньким стажем, вбухати оте казна що прямо на водному дзеркалі Сули.  Не вірю я, що то Власенко.

Ба більше. Кажуть, що то баня. Ну хіба він варвар, щоб вивести всі, вибачте, продукти життєдіяльності прямісінько в річку? Ну точно ж не варвар. Ну, щоб там люди не казали, не міг Власенко.

Ну хіба він політичний самовбивця? Якому набридло вже бовтатися хоч і в стрімко старіючій і втрачаючій залишки будь-якої політичної привабливості, змаргіналізованій вкрай Батьківщині? Точно ні, бо ж своя, рідна,  та і молодь вже на п ’яти наступає. Точно не самовбивця. І знаючи, який він вірний партієць, і жодного разу проти лінії партії не йшов, точно на таке б політичне самогубство Власенко не пішов би.

Та і взагалі, чисто з людської точки зору, ну не може ж людина, яка шанує інших людей, рахується зі своїми односельцями, отак ні з того, ні з цього, взяти і начхати на сусідів. Мовляв, байдуже, що ви там думаєте. Хочу і буде, бо мені точно за це нічого не буде, в мене сил заткнути всім вам пельки – ого-го.

Так що, щоб там злі язики не говорили, а повірити в те, що Анатолій Миколайович Власенко власними руками сам собі приклеїв отого «му**ка», що і внуки лучан пам’ятатимуть, ні за що не повірю.

Але знайти того «му**ка»  тепер таки точно доведеться. Бо жителі Луки мені ці фото надіслали. Кажуть, знаємо, що захист Сули – твоя тема. І щось мені підказує, що в пошуках винного ще не один подібний м**ак спливе.

Сула для одного?

Як чиновники і депутати Полтавської області і Лохвицького району вбивають річку Сула

Сула. Рекордне обміління від Заводського до Сенчі. Вересень 2019 р.

Сула, кінець вересня 2019 року

Суха Сула

Про дикунство на Сулі

Міст як символ корупції. Чому на Полтавщині немає Держави

А оте одоробло таки демонтувати тому «му**ку» доведеться. І вибачитись щонайменше перед односельцями і громадою. Не кажучи вже про Сулу. І краще, якби добровільно і швидко.

Єлизавета Сачура