Релігійна громада отримала на руки омріяне рішення
![](https://nashavira.com.ua/wp-content/uploads/2018/04/2018-04-18_033015.jpg)
В понеділок, 19 березня 2018 року , міськрада оперативно, без жодних зволікань, віддала представникам Різдво-Богородичної релігійної громади на руки омріяне рішення (для цього знадобилося майже 10 років).
Попереду виготовлення документів на землю, скликання зборів релігійної громади, утворення виконавчого органу релігійної громади у відповідності до Статуту, і послідовні наступні кроки. Якщо гарячі голови прагнутимуть реваншу, долатимемо і цю перешкоду, про що детально Вас інформуватимемо.
Долучайтесь ідеями, побажаннями, активною громадською позицією. Український Храм будувати нам всім разом доброю волею і ласкою Божою! Слава Ісусу Христу!