Понеділок, 20 Травня, 2024

В Лохвицькій міськраді оприлюднили список доріг громади, які планують відремонтувати до кінця року

29 червня 2023 року за участі депутатів Лохвицької міської ради було розглянуто перелік виконаних та запланованих аварійних, відновних робіт та експлуатаційного утримання доріг комунальної власності у населених пунктах Лохвицької громади.

Перелік доріг в розрізі вулиць м. Лохвиці та населених пунктів по старостатах оприлюднено на сторінці Лохвицької міської ради у Фейсбук.
Наводимо Перелік з сайту міськради:
В повідомленні міськради зазначено, що на призначене розширене засідання постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва та екології були запрошені всі депутати Лохвицької міської ради. Які, знаючи ситуацію на своїх округах, МОГЛИ внести пропозиції щодо напрацьованого переліку аварійних, відновних робіт та експлуатаційного утримання доріг комунальної власності у населених пунктах Лохвицької громади.
Але на засідання профільної комісії не прибули навіть два її члени – Володимир Інденко та Анатолій Власенко (відсутність останнього могла б виправдати лише одна обставина – якщо саме сьогодні він власноруч демонтував би побудовану з порушенням Законів України баню на дзеркалі Сули в Луці – ред.). Тому, власне, засідання з вкрай важливого для життя громади питання ремонту доріг – не відбулося).
Натомість за участі голови комісії Анатолія Заславця, члена комісії Миколи Голінка, депутатів міської ради Ніни Марченко, Юрія Фоміна, Тетяни Даценко (секретар ради), Олесі Солохіної та заступника міського голови Анатолія Лахача попрацювала робоча група над розглядом питання ремонту доріг. (Прикметно, що всі без виключення депутати так званої групи «Лохвичина» зібрання проігнорували – ред.).
Зокрема Анатолій Лахач проінформував присутніх про поточний стан ведення експлуатаційного утримання доріг, ознайомив з переліком виконаних та запланованих аварійних, відновних робіт та експлуатаційного утримання доріг комунальної власності у населених пунктах Лохвицької громади.
На жаль, невідомо, чи розглядалося на робочій групі питання строків ремонту, переліку аварійних доріг на території Лохвицької громади, які знаходяться на балансі Агентства місцевих доріг Полтавської області і які включені в плани ремонту в межах співфінансування з обласного бюджету та бюджету Лохвицької міської ради на 2023 рік.
А також невідомо, які плани ремонту місцевих доріг Лохвицької громади на найближчі два роки. Адже бюджетний процес по напрацюванню бюджету громади принаймні на 2024-й рік вже триває.
В міськраді поінформували, що для того, аби роботи були виконані у повному об’ємі, присутні депутати виступили з ініціативою звернутися до сесії Лохвицької міської ради з пропозицією дофінансувати проведення робіт з експлуатаційного утримання доріг комунальної власності Лохвицької громади та за настійним проханням депутата Юрія Фоміна додали до переліку тротуар по вул. Сенчанській, дороги по вул. Якубовського та вул. Мічурінській м. Лохвиця.
Нагадаємо, нещодавно ми детально проаналізували, Які вулиці, за скільки і хто ремонтує в Лохвицькій громаді в 2023 році.
Єлизавета Сачура