П’ятниця, 21 Червня, 2024

На що Лохвицька міськрада витратила кошти на початку грудня. На армію – знову нуль

Хто отримав кошти з бюджету Лохвицької громади за перші 10 днів грудня? Як щоденно витрачені кошти, копієчка до копїєчки, перетворюються на десятки, а потім сотні тисяч і мільйони, спробуємо показати на невеличкому періоді часу. Всього з 1 грудня по 10 включно підрозділами Лохвицької міськради витрачено  близько 6 млн. грн.

В розрізі структурних підрозділів це виглядає так:

Традиційно найбільше витрат – по відділу освіти – 3 028 907 грн. Це – заробітна плата, лікарняні з нарахуваннями і утриманнями, які перераховуються до бюджету. А також 42,0 тисячі було сплачено за розподіл електроенергії в листопаді:

Витрати Комунального некомерційного підприємства Лохвицька міська лікарня (КНП ЛМР) за першу декаду грудня склали 1 195 210 грн. З них, 953, 0 тисяч – теплопостачання, 104 тисячі – за природний газ та його доставку. 108 тисяч – зарплата з нарахуваннями, 12 тисяч телекомунікаційні послуги, майже 10,0 тис. – ліки.

Комунальне підприємство «Добробут-сервіс» Лохвицької міської ради витратило за перші 10 днів грудня 796 001 грн.

Левова частка – зарплата з нарахуваннями й податками та зборами, послуги з постачання електроенергії, орендна плата нежитлової будівлі та інші витрати.

Витрати Відділу культури, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Лохвицької м/р – 485 360 грн. Найбільше – на ТОВ «СІТІ ВАРМ» – за теплопостачання, витрати на перевезення спортсменів, канцтовари, нагородження до Дня місцевого самоврядування та інші витрати. Окремо зазначу з позитиву – придбання книг для поповнення бібліотечного фонду. Шкода,що лише на 20,0 тис.грн., що є вкрай мало з огляду на те, що бібліотеки посписували російськомовні видання, а поповнення фондів так і не відбулося. З огляду на інші витрати громади – це ганебний мізер навіть під час повномасштабного вторгнення.

Платежі виконавчого комітету Лохвицької міської ради – 337 085 грн. З них – левова частка – за теплопостачання, яке здійснює ТОВ «СІТІ ВАРМ». В 40,0 тис. обійшлися послуги АТ «Полтавагаз».

Приватна газета «Зоря» теж регулярно отримує «копієчку» від виконкому.

Далі – по факту кошти, які забезпечують поточні потреби  міськради в обслуговуванні служб автівок, транспортних перевезеннях, що по факту є позитивом – бо підтримує бюджетними коштами місцевий бізнес.

Витрати КНП ЛОХВИЦЬКИЙ ЦПМСД (первинка) склали за першу декаду грудня 228 401 грн. З них – 124 тис. за природний газ, майже 22 тисячі за технічне обслуговування систем газопостачання, 38 тисяч відшкодування за ліки, які відпускаються по пільговим цінам. 21 тисяча – за медичні засоби та ліки та інші витрати.

Фінансовий відділ виконавчого комітету Лохвицької міської ради витратив за 10 днів грудня всього 54 550 гривень – на зарплати і нарахування та  податки з зарплати.

В першій декаді грудня, так як і в останній листопада, не зафіксовано платежів на придбання обладнання, яке б допомогло нашим захисникам нищити ворога.

Єлизавета Сачура