Понеділок, 20 Травня, 2024

Скандальний П. Чорний очолить комісію з вивчення проблем використання земель Лохвиччини

В порядку денному чергової сесії Лохвицької районної ради, яка запланована на 20 лютого 2020 року є питання «Про створення тимчасової контрольної комісії районної ради» з питань вивчення проблем у сфері використання земель у районі. Мета створення комісії в документі не зазначена. Відомо, що комісію має очолити скандально відомий Петро Чорний.

На фото: проєкт рішення «Про створення тимчасової контрольної комісії»

Основними завданнями тимчасової контрольної комісії районної ради названі:

– вивчення стану використання земель сільськогосподарського призначення в Лохвицькому районі;

– вивчення стану сплати податку та орендної плати за землю суб’єктами господарювання, громадянами до місцевих бюджетів;

– розроблення пропозицій щодо вирішення проблемних питань по використанню земель сільськогосподарського призначення в Лохвицькому районі.

Також передбачено залучити до участі в роботі тимчасової контрольної комісії районної ради «необхідних фахівців та спеціалістів відповідного спрямування».  Правда, в документі не зазначено ані прізвищ фахівців, ані організацій, які вони представлятимуть. Тобто неможливо зробити висновок про неупередженість цих фахівців та відповідно об‘єктивність результатів їхньої роботи.

Звіт тимчасової контрольної комісії районної ради за результатами проведеної роботи планується заслухати не пізніше трьохмісячного терміну з дня прийняття даного рішення.

Комісію, якщо за цей проєкт рішення проголосують депутати, має очолити людина з вкрай негативною репутацією – Петро Чорний. Фігурант  гучногоскандалу з російським паспортом та скандалів з забрудненням шламом території Сенчанської ОТГ, В останньому випадку за наполяганням громади Сенчі Петра Чорного було усунуто з посади спеціаліста з питань житлово-комунального господарства Сенчанської ОТГ.  Безславно закінчилася також «кар‘єра» Чорного  в Лохвицькому комунальному підприємстві. Але він на сьогодні є особою, наближеною до Володимира Рязанова, який очолює Лохвицьку РДА. А також довіреною особою  в Лохвицькому районі колишнього народного депутата від ВО «Батьківщина» Руслана Богдана.

До складу комісії також мають увійти  Володимир Севастьянов, Лідія Борисенко,  Івана Бугай, Віктор Марков та Володимир Ященко. Останні троє відомі своєю лояльністю до нинішнього керівництва району.

Редакція видання запрошує всіх бажаючих висловити своє конструктивне бачення проблем використання сільськогосподарських земель в Лохвицькому районі.

На фото: Петро Чорний – на передньому плані. Джерело фото