Понеділок, 20 Травня, 2024

Лохвичани передали відремонтований трофейний «Урал» до ЗСУ

Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну всі три лохвицьких громади стали надійним тилом для фронту.

Сьогодні трофейний «Урал», на якому російські загарбники припхалися «денацифікувати» нас, українців, вирушає на Південь України. Тепер він стане в нагоді нашим захисникам, які нищать московитську наволоч.

Ініціатива капітально відремонтувати автівку і передати її на фронт належить місцевому фермеру Володимиру Зінченку. Він і фермери Ігор Савченко, Віталій Гришаков та підприємець Андрій Дейнека власним коштом відремонтували «Урал».

А допомагали їм небайдужі мешканці громади, а також члени Лохвицької ДФТГ та її керівники – міський голова Віктор Радько та командир ДФТГ Микола Шиян.

Але ремонтом не обійшлося. Як рідним дітям завантажував «Урал» фермер Ігор Савченко коробками з продуктами, горішками та ізюмом, ломами та лопатами. Він особисто порядкував, щоб все було по-господарськи прилаштовано в кузові. «Запишіть мої контакти», – звернувся він до бійців ЗСУ, які прийняли автівку. «Якщо щось потрібно, дзвоніть, я частенько туди в ваші краї вискакую», — ледь краєм вуха вловила я.

Щось вивантажував з кузова і передавав бійцям Віталій Гришаков.

«Шкода, Андрій (Дейнека – ред.) не зміг приїхати сьогодні, він дуже багато допоміг», — бідкається Володимир Степанович. Відчувається, що він неймовірно вдячний колегам і кожного характеризує мені самими теплими словами.  Хоча всі знають, як завжди допомагав і допомагає Зінченко громаді.

З автівки, що під’їхала, буквально вискочила молода вродлива жінка. «Тату, я олію привезла, підійди», — покликала вона Володимира Зінченка.

Відчувалося, що і фермери, і бійці ДФТГ – це один механізм, де не треба зайвих слів, вони знають, що роблять.

І так, куди не кинь в Лохвицькій громаді. Війна буде довгою. Та витривалості, стійкості і терпіння цим людям точно вистачить.

Єлизавета Сачура