Понеділок, 20 Травня, 2024

Вкотре готуємося до випробувань

В американській розвідці вважають, що Росія закладає основу для широкомасштабного військового наступу на Україну, який може статися вже на початку 2022 року. До цього Москва планує залучити 175 тис. військовослужбовців, повідомляють сьогодні впливові західні ЗМІ. Над людством вчергове нависла загроза смертоносної війни. В 21-му столітті – ця війна вже не омине нікого. У світі поважають сильних, освічених, вольових. І не лізуть за чужим туди, де гарантовано, отримають по зубам.


Ніхто 28 червня 1914 року не вірив після пострілів у Сараєво Гаврила Принципа, що вже через місяць почнеться Перша Світова. Яка забрала життя понад 16 мільйонів людей, розвалила чотири імперії та спричинила безліч національно-визвольних рухів, репресій та епідемій.

Мало хто у серпні 1939-го вірив, що за кілька днів почнеться Друга світова. Окрім Гітлера, Сталіна та наближених до фюрера і генсека її організаторів. Війна, яка забрала життя понад 60 мільйонів людей та болісно перекроїла карту і економіку з долею народів Європи і Азії.

Так само і “феномен” раптовості нападу 22 червня 1941 року нацистської Німеччини на комуністичного СРСР. Тоді два тоталітарно схожих, медійно і дипломатично брехливих та ідеологічно ворожих режими декларативно заявляв про “мір, дружбу, торговий союз”, готуючись до війни.

Чи багато з нас вірив ще в лютому 2014-го, що Росія, Путін нападе? Що захопить Крим і Східний Донбас з площею території, рівної Бельгії або двом Ізраїлям? І це при тому, що починаючи  з ХII століття від нападів на Київ і наші землі мокшанських військ на чолі з Долгоруковим чи Боголюбським Московія постійно ініціювала десятки війн і масштабних походів проти Руси-України.

Це екзистенційний, тобто віковічний  ворог українців і Неньки! Який вбив, поневолив, катував, грабував і гвалтував наших людей, жінок, дітей за дев’ять століть спільної історії У РАЗИ БІЛЬШЕ, ніж сумарно усі інші сусіди і вороженьки України, починаючи від печенігів і Батия до османів і Гітлера, разом узяті!!!

З насильницьким приходом до влади більшовиків за різними оцінками демографів, внаслідок наступних війн, заколотів, репресій, голодоморів і епідемій, які уособлювали комуністичні режими в усьому світі загинуло від 70 до 110 мільйонів людей. Що на порядки більше, аніж жертв нацистів і фашистів.

Тому вкотре готуємося до випробувань! Бо ні світ, ні українці сьогодні не дооцінюють загрози від нащадків тоталітарної системи, яка не може концептуально існувати в злагоді з країнами демократії.

А тому ворог має усвідомлювати, що цього разу покори від українців не буде. Ворог має боятися.

А для цього чоловіки, молодь мають якнайшвидше пройти військові вишколи в системі тероборони, в якій створюються 30 бригад ТрО в кожній області і великих містах + батальйони ТрО в кожному районі.

Жінки, люди поважного віку мають чітко розуміти, як допомогти протидіяти ворогу. Адже цифра в 7000 осіб агентури ФСБ і ОРДЛО та “кротів” при владі і диверсантів під час масштабної агресії – це реальна загроза, яку треба швидко виявляти і знешкоджувати.

Це випробування на міцність новоутворених громад і перевірка обраної влади на українськість.

Хто знає, що робити – той робить. Хто не знає – допомагає тим, хто знає.

Жодних сумнівів, що з тією пропагандою і засиллям РПЦ в Московії не існує навіть  1 % росіян, хто співчував би Україні. І тим більше був  би готовий їй допомагати, чи захистити від війни. Хто б не прийшов після Путіна – мілітарна загроза з великоімперськими наративами буде залишатися.

У світі поважають сильних, освічених, вольових і рідко б’ються за чужі інтереси та землі.

Тож готуємося, бо ми варті особистих і національних перемог та кращого життя!!!

Жити гідно

За матеріалами