Понеділок, 20 Травня, 2024

Перехід Благовіщенскої громади з УПЦ МП до ПЦУ. Запрошуємо на збори

Шановні жителі Лохвицької громади!

Рівно два місяці тому я відкрито звернувся до вас з приводу того, що В нашій громаді має бути єдина Українська церква.
За два місяці більше 150-ти громад по всій Україні вийшли з лона московської церкви і перейшли до Єдиної помісної української церкви.

Протягом цих двох місяців гинули і гинуть на полі бою наші Захисники. І сьогодні ворожі ракети щодня продовжують забирати життя наших людей, в тому числі наших дітей в тилу.

Українці щодня ховають найдостойніших синів та дочок, яких вбила росія.

Після чого, багато хто вже фізично не може переступити поріг церкви, яка підпорядковується москві.

Протягом цих двох місяців в громаді тривала активна дискусія стосовно майбутнього церковного життя в громаді. Лохвичани, як ніколи єдині в тому, що настав час всього українського на нашій
землі. І передусім церкви.

На жаль, ми не побачили доброї волі настоятеля Благовіщенської
церкви в Лохвиці о. Михаїла Товстяка прислухатися до людей і перейти разом з релігійною громадою УПЦ МП до ПЦУ.

А залишати на своїй території московитську церкву надалі – це зраджувати тих, хто ризикуючи життям, воює за Україну. Зраджувати пам’ять тих, хто віддав свої життя за нашу Свободу і Волю.

Найвищим органом управління релігійної громади є загальні збори. Лохвичани, демократичним шляхом, згідно законодавства України, повинні вибрати приналежність Благовіщенської церкви до Православної церкви України.

Сьогодні подана заява до влади міста з проханням для проведення зібрання надати приміщення будинку культури на 04 червня 2023 р. на 11.30.

Про заплановане проведення заходу проінформовано Управління культури, мистецтв, національностей і релігій та планування Полтавської ОВА,  Владику Полтавської єпархії – Митрополита Федора Полтавського і Кременчуцького, правоохоронні органи.

Вже заявлена присутність на зібранні представника Уповноваженого з прав людини в Україні.

Будуть запрошені ЗМІ.

Шановні земляки! Ініціативна група парафіян Благовіщенської церкви запрошує Вас в цю неділю, 04 червня 2023 року на 11.30 годину на святу Трійцю, взяти участь зібранні, яке сподіваюсь нарешті відновить справедливість.

І Благовіщенський Храм вже ПЦУ вітатиме всіх лохвичан.

Жодних сумнівів, що лохвичани продовжать молитися за Україну, захисників, своїх рідних в стінах всіх своїх храмів під омофором рідної Церкви – єдиної помісної Церкви України, якою сьогодні є
Православна церква України.

Ми не ідемо проти Православної віри. Ми ідемо проти московита, який не хоче відпускати душі та розум значної частини Українців.

Благовіщенська Церква в м. Лохвиця була, є і буде.

Не будемо байдужими. Прийдіть та прийміть участь у зборах.

Освячення Паски на Світле Воскресіння Христове підтвердило наміри жителів Лохвицької громади перейти до дійсно Української церкви.

З повагою, за дорученням ініціативної групи, Володимир Зінченко.