Загиблого захисника Олександра Ковтуна відспівали в Благовіщенському храмі ПЦУ в Лохвиці
![](https://nashavira.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/voyin-13.02.24-4.jpg)
13 березня 2024 року в Благовіщенській церкві ПЦУ в Лохвиці відспівали загиблого на війні нашого земляка Олександра Івановича Ковтуна.
Він загинув 8 березня під час виконання бойового завдання на Запоріжжі, захищаючи незалежність і територіальну цілісність України.
![](https://nashavira.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/kovtun.jpg)
Мешканець Лохвиці Олександр Іванович Ковтун пішов боронити Україну по мобілізації на початку повномасштабного російського вторгнення – 1 березня 2022 року. Службу проходив у званні старшого солдата.
Чин відспівування провели священностужителі ПЦУ Лохвицької громади – прот.Василь Ціко, священник Всеволод Бігун, священник Михайло Малетич. (на фото зліва направо).
![](https://nashavira.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/voyin-13.02.24-3.jpg)
![](https://nashavira.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/voyin-13.02.24-2.jpg)
Висловлюємо співчуття рідним і близьким Захисника – мамі Лідії Іванівні, батькові Івану Миколайовичу, дружині Світлані Андріївні, донькам Дарії і Надії, сестрам Ірині Іванівні, Оксані Іванівні, брату Ігорю Івановичу.
Вічна пам’ять і слава Герою!
Поховали Героя на Покровському кладовищі (мікрорайон колишнього автопарку) м. Лохвиця.
Єлизавета Сачура