- Жити гідно - https://nashavira.com.ua -

Володимир Бережний: у Польщі я дізнався, як можна жити в Україні

З Володею Бережним познайомилась після сходу села Млини 14 липня. Тоді група молодих людей, яка вперше прийшла почути про горе-гідроспоруду, оточила мене і буквально засипала конкретними запитаннями. Виявилось, раніше вони «десь, щось» чули, а зараз нарешті зрозуміли, яка загроза нависла над їхньою річкою і селом.Я була приємно вражена, що хлопці і дівчата , які переважно роз’їхалися, хто на навчання, хто в пошуку кращої долі по великих містах чи й взагалі за кордон, і повернулися цієї літньої пори на короткий період до рідної домівки, слідкують за життям в селі.  А головне – мають своє бачення його майбутнього.

За останній місяць було багато проговорено, продумано, омріяно і навіть дещо зроблено. Наприклад, кінотеатр просто неба, який одразу полюбився односельчанам, і в першу чергу, дітям, підліткам і їхнім батькам. І все це – вони, молоді.

Володимир Бережний, один з цих чудових молодих українців,  вже четвертий рік працює в Польщі. Про його роботу, життя в цій країні, і як він вважає, корисний досвід, ми поговорили напередодні Дня Незалежності:

Розмову вела: Єлизавета Сачура