- Жити гідно - https://nashavira.com.ua -

В Лохвицькій середній школі №2 з’явилася сучасна велопарковка

В рамках проекту «Зелене світло для велоруху в громадах», на території Лохвицької ОТГ у Лохвицькій ЗОШ І–ІІІ ступенів №2 з’явилася велопарковка.

Про це йдеться у повідомленні на сайті  Лохвицької міської ради.

Координатори проекту, волонтери Асоціації велосипедистів Києва,  за підтримки місцевої влади, розгорнули на території ОТГ кампанію «Велосипедом до школи».  Були розроблені безпечні веломаршрути по місту, проведено велошколи та презентації відеороликів про безпеку дорожнього руху для школярів.

Лохвицька ЗОШ І–ІІІ ступенів №2 в рамках цього проекту була обрана як навчальний заклад із нагальною потребою спорудження на його території велопарковки.  Лохвицька міська рада облаштувала основу – мощений плиткою майданчик.

21 жовтня, як повідомили в міськраді, була встановлена велосипедна парковка із навісами.

І вже 22 жовтня школярі і вчителі ЗОШ №2 змогли вперше із задоволенням скористатися нею.

Зазначимо, проект «Зелене світло для велоруху в громадах» реалізується Асоціацією велосипедистів Києва за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», яка спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Як зазначили в Асоціації велосипедистів Києва, вирушивши в ОТГ  по Україні «Ми ще раз переконались, що Голландія поруч, бо в міських і сільських громадах України з населенням 10-15 тисяч велосипед є основним видом транспорту. Біля шкіл, лікарень і державних установ вдень багато велосипедів. При цьому велопарковок біля шкіл майже ніде немає, а велоінфраструктри немає зовсім. Також є багато питань про безпеку руху. Тому наш проект «Зелене світло для велоруху в громадах» є актуальним для українських громад. У рамках проекту ми зможемо співпрацювати з 5 громадами по активності “Велосипедом до школи” і з 5 громадами по плануванню веломережі.

Лохвицька ОТГ увійшла в п’ятірку об’єднаних територіальних громад України в рамках проекту «Зелене світло для велоруху в громадах» по активності «Велосипедом до школи».

28 вересня в Лохвицькій об’єднаній територіальній громаді на Полтавщині відбулась велошкола і презентація відеороликів про безпеку руху для школярів.

Наш Храм

Фото: Фейсбук Асоціації велосипедистів Києва