- Жити гідно - https://nashavira.com.ua -

Річний антизвіт голови міста Зводське, який він ніколи не озвучить

25 січня о 15.00 в приміщенні Заводського будинку культури заплановано звіт про роботу за рік голови Заводської міськради Віталія Сидоренка.

Все, про що ви прочитаєте далі – це також звіт, а швидше антизвіт голови Заводської міськради, який він ніколи не озвучить. Це звіт про втрачене, не зроблене, замовчене. Це звіт про бездіяльність, або навмисні дії, які перетворили колись квітуче місто на затухаюче і занепадаюче. І тільки від жителів Заводського залежить, яким йому бути найближчим часом!

Шановні заводчани та жителі с.Вишневе!

Наше містечко колись було створене людьми у далекому 1929 році, 80 років воно розбудовувалось, квітло, а останні понад 10 років занепадає. Так трапилось, що саме в цей період  місто очолив я.  І разом з вами змушений визнати, наразі перспектив у міста дві. Або воно отримає шанс на відродження і здобуде нове дихання, за рахунок сучасних виробництв, повернення молоді, створення комфортних для життя умов. Або повільно обезлюдніє і стане селом, де доживатимуть віку літні люди. Звісно, я ні в чому не помилявся і не схибив, навпаки, працював щодня, як то кажуть, рук не покладаючи. Отже,

Ваш голова і вся його команда.