- Жити гідно - https://nashavira.com.ua -

Сміттєспалювальний завод: масажист звернувся за захистом до народного депутата. (Оновлено)

«Бізнесмени»з Полтави продовжують випробовувати долю в Лохвицькому районі.

Сьогодні дільничий поліції намагався опитати мера міста Віталія Сидоренка, громадян Єлизавету Сачуру та Віталія Хоменка. За запитом народного депутата Сергія Лещенка та скаргою Валентина Коробка (відомого заводчанам як «директора ТОВ «Еко-Енерго плюс» і по сумісництву масажиста.  Поспілкуватись розлого з мером і Єлизаветою Сачурою у дільничого не вийшло. Як власне і з Віталієм Хоменком. Але пан Віталій поділився своїм баченням ситуації з редакцією нашого видання. Далі приводимо текст з його міркуваннями. За наполяганням автора – стилістика та орфографія тексту збережена без змін:

«Оскільки багато з мешканців Заводського і Токарів цікавляться, чим закінчилася історія зі сміттєспалювальним заводом, мушу з веселим смутком повідомити, що історія не закінчилася, а має продовження. Зі смутком, бо деякі нечесні люди досі не полишили своїх злочинних намірів протягнути будівництво такого лиха поблизу нас. А з веселим, бо дієві особи цієї історії починають чудить, як персонажі анекдоту J.

Сьогодні мене викликали в поліцію, щоб узяти офіційні пояснення з приводу перешкоджання мером міста Заводське Віталієм Сидоренком, Єлизаветою Сачурою та мною законній підприємницькій діяльності пана Валентина Коробка і «його» ТОВ «Еко-Енерго плюс».

На ім’я начальника поліції по Полтавській області полковника Замахіна А.Л. надійшло депутатське звернення від народного депутата України з блоку П.Порошенка Лещенка С.А. з проханням перевірити викладені паном Коробком «обставини і факти» і «у разі встановлення правопорушень вжити заходів реагування» (цитата). У листі звинувачено мене в наклепі, перекручуванні інформації, втручанні в особисте життя. А ще вказано, що я – людина з сумнівною біографією і просять перевірити, в тому числі, і цей факт (факт «сумнівності біографії»? :)). Маразм? – Ні, просто «юристи» звернення писали :).

Я ж, будучи людиною до абсурду «законослухняною», щоб полегшити роботу слідству, всім серцем підтримуючи віковічні благочестиві прагнення українського правосуддя, готовий співпрацювати з режимом і сам готовий прямо тут, у ФБ, викрити шокуючи «сумнівні факти» своєї біографії. Отже, признаюсь: «Истинный ариец. Характер стойкий, приближающийся к нордическому. К врагам Рейха беспощаден. Отличный семьянин. В связях, порочащих меня, замечен не был». :))

До представників міліції претензій чи зауважень з цього приводу не маю ніяких. Принаймні, поки що )). І їм цей гемор потрібен не більше, ніж нашій районній владі громадський контроль за освоєнням бюджетних коштів, але держава є держава і бюрократична машина закрутилася… В стилі «ти, малий, скажи малому, хай малий малому скаже, хай малий теля прив’яже».

Челобитна, настрочена паном Коробком на мера Заводського Сидоренка В., Сачуру Є. і Хоменка В., хоч і була ретельно редагована «юридичною службою» (замало помилок як для юриста-пасічника), проте теж трохи повеселила. За це їм щира подяка, як кажуть, «5 хвилин сміху заміняє 10 грам ковбаси» :).

Отже, до челобитної жалоби пана Коробка, яку він мав щастя піднести на очі великим людям (ой, знали б ті люди, на що їх хочуть підписати…) Ну нехай юрист-пасічник з глибокими пізнаннями в галузі хімії міг би на таке погодитись, але колишній журналіст, а нині нардеп Сергій Лещенко… Це справді дивує. Ну, як кажуть, «повернемося до наших баранів», отже:

У жалобі на ім’я ясновельможного депутата пан Коробко просить ініціювати проведення перевірок діяльності мера Заводського Сидоренка В.В., який найбільше чинить спротив його «чесному» бізнесу з будівництвом печей для сміття поблизу Заводського.  Від себе скажу, що ми, місцеві, можемо мати різні погляди на діяльність заводського міського голови, але в цій ситуації Віталій Володимирович Сидоренко повівся дуже порядно і відповідально перед земляками. Міг же ж «підігнути хвоста», як і депутати районної ради і працівники Лохвицької РДА, тихенько підняти лапку «за», міг «не возбухать», міг хоча б спробувати протягнути це питання, як невідступно робить п. Рязанов В… Але тут, видно, не на того нарвалися, і це їх дуже обурило. Треба «прижать». От і «прижимають»…

А ще один із закидів був, що я насмілився назвати цей «сміттєпереробний комплекс» сміттєспалювальним. Ну звичайно ж, це нечуване нахабство з мого боку. За такою логікою, печі Бухенвальду  (в яких «луччі люди» спалювали «недо-людей»-унтерменшів, до яких належали і євреї, і українці),  не можна називати печами, а слід величати тільки «європейським високотехнологічним комплексом з утилізації небажаного біологічного матеріалу (євреїв і українців) методом різнотемпературного аналізу». І ні в якому разі не чинити спротиву «чесному бізнесу» Генріха Гімлєра по розчищенню життєвого простору для германської нації.

Невже п. Коробкові досі не віриться, що не всі в цій країні дебіли?

А намагання побудувати сміттєспалювальні печі для утилізації зайвої біомаси населення Лохвицького району матиме продовження доти, доки на владних щаблях сидітимуть люди зі спаленим сумлінням .

Пару тижнів тому стало відомо, що пан Рязанов (саме той, який, зі слів директора «Еко-Енерго плюса» пана Коробка В.М. є єдиним знайденим ним в Україні представником влади, який не захотів відкатів), – так от, пан Рязанов досі не відмовився від побудови дамб на руслі річки Сула , хоча Млинівська і Гирявоісковецька громада вже давно сказали йому своє гучне «фе» з цього приводу. Звісно, води від того в річці не прибавиться, затопить колодязі місцевих мешканців у кількох селах, але на дачках у «луччих людей», які знаходяться вище по течії, рівень води підвищиться. Я так розумію, що ніхто і не збирається рятувати Лохвиччину і закривати ту дирягу по руслу Сули, яку жадібні буржуїни пробурили прямо на руслі в Сенчі (є інститут ДПРДІ «Дніпрогідроводхоз», готовий провести вишукування і розробити проект закриття тої диряги, що дозволило б повернути рівень води в наших річках до рівня 80-х – 90-х років, але на це коштів – нема, бо нема де поживитись. А перековеркать гідрорежим і так скаліченої Сули, затопить погреби місцевих мешканців, але при тому задовольнити забаганки високого начальства, попутно «освоївши» з бюджету мільйонів 40 гривень – то на це наша районна і обласна влада йде залюбки.

Був у листі «юриста» Коробка і закид, що я, такий-перетакий, просто хочу йти на вибори, і в тім мій гріх, але: 1) на вибори йти не збирався і не збираюсь, але якщо й далі так закидатимуть, то почну подумувати:))); 2) вже починає доставати ця тема з виборами – і зі слів п. Рязанова В.В., і зі слів п. Дудника І.М., і зі слів п. Коробка В., я ніби роблю собі піар, їх «обскорбляючи», ніби сплю і бачу себе фюрером всія України. Але вибори вже відбулися, а себе серед клоунів і душогубів я так і не помітив. Хоча, якщо чесно, то мені хотілося б на якийсь рік посісти нинішнє місце сидіння п. Рязанова, щоб припинити тотальне розбазарювання районного бюджету, протягування згубних для життя і здоров’я земляків авантюр. А також покласти край гіпотетичній розчистці русел Сули та Сухої Лохвиці – роботи, обсяги і якість якої ніколи не можна буде проконтролювати; і негіпотетичних, а реальних мільйонів гривень, вийнятих з кишень платників податків (наших з Вами кишень), які ми віддали владі зовсім не для розкрадання; які можна було б пустить на розвиток регіону…

Але особливо обурило пана Коробка з Полтави, і в чому він просить захисту поліції і розслідування, – це те, що я та Сачура Єлизавета «не гребували використовувати ресурси відверто релігійного спрямування». Це гріх? Зізнаюся щиро, прошу слідство так і записати: ресурси релігійні використовував, правда. Молився. Молитва ж і є головний релігійний ресурс! Молились всією сім’єю, щоб цієї нечисті поблизу Заводського не було, щоб Бог зупинив лихих людей. Якщо це є злочин, то також готовий закласти моїх спільників – ми молились всією сім’єю, а ще молились місцеві православні, молились баптисти, молились адвентисти. Молились тут, молились і в Києві. Органи повинні з усіма розібратися! І в такому разі обов’язково прошу притягнути до кримінальної відповідальності Ісуса Христа (справжнє ім’я Єшуа Га-Машиах, згідно неперевірених даних, може мати громадянство Ізраїлю) – це він наш зверхник, і саме він спонукає нас захищати СВОЮ ЗЕМЛЮ, свої ЧЕСТЬ і ГІДНІСТЬ.

Слава Ісусу Христу!»

Віталій Хоменко