- Наш Храм - https://nashavira.com.ua -

Інформаційний простір Лохвиччини має стати якісним і дійсно інформативним

Сайт «Наш Храм» був започаткований нашою сім’єю майже рік тому виключно на волонтерських засадах. Як майданчик, який мав об’єднувати людей доброї волі заради добрих справ в Лохвицькому районі (одна з них – будівництво Храму Різдва Пресвятої Богородиці). А потім ми зіткнулись з безглуздими та злочинними намірами влади будувати гідроспоруду на Сулі. Далі – більше. І саме завдяки цьому сайту ми змогли розповідати людям Правду. Яка замовчувалась. Яка приховувалась.

Правду, яку цинічно намагались спотворювати. Зараз всім очевидно, що сайт Наш Храм – один з небагатьох (віддаємо шану колегам з друкованого видання «Лохвицький край»), хто пише про події в Лохвицькому районі не так, як ці події бачить районна влада. Хто називає речі своїми іменами. Хто намагається проводити історичні паралелі з сьогоденням.

В нас немає спонсорів чи меценатів. А повноцінна робота сайту – це і технічна підтримка, і оплата хостингу, і доменне ім’я, юридичний супровід, це і зарплата журналістів і гонорари авторів, і бензин на авто. І головне – це Час.

Звісно, що якщо в акурат перед виборами з’являються в районі сайти – то за це ХТОСЬ платить, комусь це потрібно. Конкурувати саме з такими сайтами ми не збираємось. Але залишатися майданчиком, де люди зможуть прочитати якісні журналістські матеріали і будуть дізнаватися про те, що від них прагнуть приховати, ми продовжуватимемо по мірі сил. А тому без ВАШОЇ допомоги нам не обійтись. Ми запрошуємо дописувати нам всіх бажаючих, в тому числі й на ті болючі теми та проблеми, про які не пишуть інші ЗМІ в районі. Надсилати свої фото, відео, комунікувати через пошту видання nashaviratahram@gmail.com, або через приватні повідомлення до Liza Fajna.

Тільки гуртом ми в силах зробимо інформаційний простір Лохвиччини якісним і дійсно інформативним.

Єлизавета Сачура