Субота, 23 лютого, 2019

Про нас

Наш сайт – для тих, хто хоче власноруч робити життя навколо себе кращим. Без зайвих слів, нарікань, пошуку тих, хтось має щось зробити за нас. Кому небайждужа земля, на якій народився. Сім’я, Віра, Честь і власна Гідність. Ми хочемо об’єднати навколо нього саме таких людей, перезнайомити їх між собою. Щоб кожен отримав змогу побачити, скільки прекрасних людей є поруч.

Ми прагнемо на цьому сайті спілкуватися зі своїми читачами, дописувачами, дискутувати, обмінюватися думками. Ініціювати добрі справи і разом втілювати їх в життя.

Фінансування сайту є виключно коштом приватних осіб, які не є представниками ані бізнесу, ані політичних партій. Тому ми прагнутимемо до максимальної об’єктивності, висвітлення різноманітних точок зору. Запрошуємо всіх бажаючих до плідної співпраці на благо нашої громади. Чекаємо Ваших дописів, розповідей, фото- і відео- репортажів.

Мрія, яка й дала першопочаток цьому сайту – це є спорудження Нашого Храму – Рідзва Богородиці на славетній історичній землі Лохвиччини. Ми показуватимемо кожний крок його спорудження, розповідатимемо про благодійників і жертводавців. Говоритимемо про проблеми і здобутки його спорудження.

Реквізити рахунку Різдва-Богородичної Громади УПЦ КП м.Лохвиця Лохвицького р-ну (РБГУПЦКП)і:

Р/р 26002054615132 в Полтавському ГРУ ПАТ КБ «Приватбанк» м. Полтава

МФО: 331401

Код ЄДРПОУ: 35260004

Електронна адреса сайту: nashaviratahram@gmail.com